DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. maijā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Veselība

Šodien vakcinācija tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās vietnē manavakcina.lv vai 8989 notiks Rīgā un Daugavpilī

Turpinot maija brīvdienās ieplānoto vakcināciju, šodien vakcinācija, kā plānots, turpināsies Rīgā, Centrāltirgū un Rīgas Kongresu namā, un Daugavpilī. Vakcinācija pret Covid-19 šodien tiek veikta tikai tiem iedzīvotājiem, kuri jau iepriekš izvēlējās šīs vietas un laiku vietnē manavakcina.lv.

Iedzīvotāji, kuri šodien un arī turpmākās dienas nāks uz kādu no vakcinācijas vietām, aicināti ierasties vakcinācijas vietā ne ātrāk par 10-15 minūtēm. Cilvēki vakcinācijas centrā tiek laisti iekšā tad, ja ir pienācis viņu pieraksta laiks vai 5 minūtes pirms pieraksta. Aicinām iedzīvotājus bez iepriekšēja pieraksta šodien nenāk uz vakcinācijas centriem. Pieraksts vakcinācijai veicams vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989.

Vakar vakcinācija tika nodrošināta trīs Latvijas pilsētās – Rīgā, Valmierā un Rēzeknē, ņemot vērā vietnē manavakcina.lv iepriekš iekļautās iespējas vakcinācijas pierakstam šajās maija brīvdienās.  

Šodien vakcinācija tiek nodrošināta visu līdzšinējo atvērto prioritāro grupu iedzīvotājiem, kā arī visiem tiem iedzīvotājiem, kuri vietnē manavakcina.lv vai pa tālruni 8989 vakcīnai pret Covid-19  pieteicās šī gada februārī, martā un aprīlī.

Lai vakcinētos pret Covid-19:

  1. Jāatver vietne manavakcina.lv;
  2. Jāizvēlas vakcinācijas vieta un laiks;
  3. Atgādinām, ka vakcinācijas pieraksts ir atvērts ne tikai tuvākajām dienām, bet trīs nedēļām uz priekšu;
  4. Jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts);
  5. Jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.

Vakcinācijas pieraksts visērtāk arī turpmāk veicams tikai vietnē manavakcina.lv vai nepieciešamības gadījumā pa tālruni 8989. Tālruni 8989 aicinām izmantot senioriem, ja piekļuve vietnes manavakcina.lv ir ierobežota. Seniori noteikti var sazināties arī ar savu ģimenes ārstu.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU