DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

LTRK Kurzemes biznesa klubā diskutēs par ekonomikas atveseļošanos un biznesa attīstību novadiem

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK)  Kurzemes reģiona nodaļa aicina uzņēmējus pieteikties dalībai LTRK Kurzemes biznesa kluba tiešsaistes pasākumā, kurā diskutēs par ekonomikas atveseļošanos un biznesa attīstību novadiem, kas notiks trešdien, 5. maijā no plkst. 14:30 līdz 16:40.

Uzņēmējdarbības vides attīstībai novados ir būtiska nozīme Latvijas tautsaimniecības izaugsmē. Attīstīt esošo uzņēmēju izaugsmes iespējas un veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos uzņēmējdarbībā, tostarp sekmēt darba vietu radīšanu, jaunu preču un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt jaunu uzņēmumu veidošanos novados ir ekonomikas izaugsmes stūrakmeņi. Lai novērstu COVID-19 pandēmijas radīto kaitējumu ekonomikai un sociālajai jomai, stimulētu Latvijas atgūšanos, kā arī aizsargātu un radītu darbavietas, ir izstrādāti dažādi atbalsta mehānismi un pasākumi ekonomikas atveseļošanās un veicināšanas procesam uzņēmējiem. Par ekonomikas atveseļošanos un biznesa attīstību novadiem un citiem jautājumiem Biznesa klubā un pasākuma paneļdiskusijā par tēmu “Ekonomikas atveseļošanās un biznesa attīstība novadiem” diskutēs Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs, SIA ‘’Krauzers’’ valdes priekšsēdātājs Andis Araks, AS ‘’Ingrid D’’ valdes priekšsēdētājs Jānis Grahoļskis un LPKS ‘’Dundagas piens’’ valdes priekšsēdētāja Jolanta Smaļķe.

Ar LTRK aktivitātēm pasākuma dalībniekus iepazīstinās LTRK valdes loceklis, politikas daļas direktora vietnieks Jānis Lielpēterissavukārt Talsu novada Attīstības plānošanas un projektu vadības nodaļas vadītāja Jolanta Skujeniece sniegs ieskatu pieejamajam Talsu novada pašvaldības atbalstam uzņēmējdarbībai.

“Covid-19 krīze radījusi bažas par tautsaimniecības attīstības perspektīvām. Kā izmantot krīzi, lai sekmētu uzņēmējdarbības attīstību reģionos, skaidrosim Kurzemes Biznesa kluba diskusijā,” norāda LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar izklāstu par uzņēmēju līdzdalību Talsu novada un uzņēmējdarbības vides attīstībā, ar kurām dalībniekus iepazīstinās Talsu Komersantu kluba valdes priekšsēdētājs, SIA “Krauzers” līdzīpašnieks, valdes loceklis Kaspars Eihe.

Kurzemes Biznesa kluba pasākumu atklās LTRK Kurzemes nodaļas vadītājs Ralfs Minkevičs un Talsu novada domes priekšsēdētāja Sandra Pētersone. Pasākuma ietvaros Valmieras Attīstības aģentūras Valdes priekšsēdētāja Ilze Eglāja dalībniekus iepazīstinās ar prezentāciju par tēmu ‘’Pieredzes stāsts: digitāls risinājums investīciju piesaistei Valmierā’’.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, pasākumā piedalīties aicināts ikviens Latvijas uzņēmējs! Reģistrācija aktīva līdz 3.maijam.

Reģistrācijas saite: https://www.mitto.me/ltrk-kbk-talsi/register

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU