DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

LPS aicina piedalīties vebinārā “Labjūtība un veselība: pašvaldības “jaunā normālā” virpuļvētrā”

Šā gada 15. aprīlī plkst. 13 attālināti norisināsies Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) rīkots vebinārs “Labjūtība un veselība: pašvaldības “jaunā normālā” virpuļvētrā”.

Vebināru varēs skatīties LPS vietnes www.lps.lv sadaļā “Tiešraides, videoarhīvs – Tiešraide” vai šeit.

“Krīze kā iespēja”, “jaunais normālais”, “darbinieki pirmajās līnijās”, “beidzot ir laiks ģimenei”, “beidzot ir laiks sev un pārdomām” – šīs ir frāzes, ko biežāk nekā iepriekš dzirdam jau vairāk nekā gadu. Vai tiešām šis laiks sniedz mums jaunas iespējas attīstībai sevī, sabiedrībā, mūsu pašvaldībās, un kā mums to veicināt? Kā ikdienā justies labi, līdzsvarojot darbu (mājās) un ģimenes dzīvi? Kā justies labi fiziski un mentāli šajā ieilgušajā krīzes laikā?

Par šiem un citiem jautājumiem vebinārā būs iespēja ieklausīties gan pašvaldību pārstāvju pieredzē, gan profesora kardiologa Andreja Ērgļa secinājumos un ieteikumos un pozitīvās psiholoģijas kouča Andas Kļaviņas teiktajā par labjūtību Covid-19 laikā un pozitīvo psiholoģiju.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi tiesraide@lps.lv.

Dalīsimies pieredzē un klausīsimies iedvesmas stāstos, domājot par to, kā uzlabot mūsu katra un pašvaldībās strādājošo labjūtību ik dienas tagad un arī turpmāk!

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU