DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
14. aprīlī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Aicinām pieteikt dalību Uzņēmēju dienām Zemgalē

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Jelgavas pilsētu  aicina uzņēmējus pieteikties Zemgales reģiona lielākajam uzņēmējdarbības pasākumam – LTRK iespēju festivālam “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021”, kas tiešsaistē notiks 22. un 23. aprīlī.

Uzņēmēju dienas Zemgalē arī šogad pulcēs reģiona uzņēmumus un izglītības iestādes, lai interaktīvi iepazīstinātu apmeklētājus ar savu darbību, produkciju, pakalpojumiem un piedāvājumu, taču šogad tās norisināsies pilnīgi virtuālā formātā.

Virtuālā izstāde būs pieejama gan pasākuma mājas lapā - kataloga formātā, gan speciāli šim pasākumam izveidotā platformā, kurā būs apskatāmi izstādes dalībnieku profili, kuros varēs ne tikai uzzināt par dalībnieku piedāvājumu, apskatot to aprakstus, vizuālos vai video materiālus, bet arī sarunāt tiešsaistes tikšanos vai uzdot jautājumus, izmantojot tērzēšanas iespējas.

Kā ierasts, pirmā diena būs veltīta vairāk B2B aktivitātēm un izglītības iespējām, piedāvājot gan dalībnieku vebinārus par visdažādākajām tēmām, gan profesionālās un augstākās izglītības virtuālās atvērto durvju dienas. Otrās dienas centrālais notikums būs biznesa forums, kura ietvaros notiks diskusijas ar augsta līmeņa ekspertiem par šī gada noteikto virstēmu “Zaļā pilsēta. Tehnoloģijas. Ilgtspēja”. Tāpat pasākuma laikā plānota starptautiskā tīklošanās, dalībniekiem, kas izrādījuši interesi, organizējot attālinātas B2B tikšanās ar Ukrainas biznesa vides pārstāvjiem, tādējādi palīdzot uzņēmējiem veidot starptautiskus kontaktus.

Neskatoties uz to, ka pasākums notiks virtuāli, izpaliekot klātienes tikšanām, aicinām uzņēmējus izmantot virtuālā formāta sniegtās priekšrocības, reģsitrēties dalībai, iesaistīties un sekot līdzi notiekošajam no jebkuras vietas Latvijā un pat pasaulē.

Reģistrēties dalībai LTRK Iespēju festivālā “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2021” šeit: https://www.uznemejudienas.lv/registracija

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU