DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. martā, 2021
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

LTRK ievēlēta jauna Padome; Prezidenta amatā uz trešo termiņu pārvēlēts Aigars Rostovskis

Šodien notikušajā Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) attālinātajā biedru sapulcē ievēlēta jauna Padome, LTRK Prezidenta amatā uz trešo termiņu nākamajiem trim gadiem pārliecinoši pārvēlēts Aigars Rostovskis.

LTRK biedru sapulcē Prezidenta amatam bija divi kandidāti – Aigars Rostovskis un Kārlis Šēnhofs, sapulcē kopumā piedalījās 493 uzņēmumu, kurā par labu K. Šēnhofam tika atdotas 67 balsis un A. Rostovskim 408 balsis, līdz ar to A. Rostovskis ar pārliecinošu biedru balsu vairākumu Prezidenta amatā pārvēlēts uz trešo termiņu nākamajiem trim gadiem.

Uzrunājot biedrus, Aigars Rostovskis pauda gandarījumu par līdz šim paveikto Prezidenta amatā, par ko ir pateicīgs visām iesaistītajām pusēm - LTRK biedriem, padomei, valdei, kolektīvam, ģimenei, kā arī LTRK sadarbības partneriem: “Mēs, LTRK, kļūstam aizvien jaudīgāki, aizvien vairāk ietekmējam un ietekmēsim procesus Latvijā. Galvenie virzieni turpmākai LTRK attīstībai un ietekmes stiprināšanai būs pētniecība - faktos un analītikā balstīti argumenti un vēl jaudīgāka komunikācija. Man ir sapnis par Latviju, kā skaistu un plaukstošu valsti. Par valsti, kurā pulcējas talanti. Par valsti, kura ir viena no labklājīgākajām pasaulē, un LTRK ir būtiska loma šī sapņa piepildījumā. Esmu pārliecināts, ka ar LTRK aktīvu darbību mēs noteikti palīdzēsim mūsu kopīgajai valstij Latvijai nokļūt starp Eiropas un pasaules labklājīgākajām valstīm”.

Saskaņā ar LTRK statūtiem, LTRK Prezidents vada Padomes darbu, izvirza Padomei apstiprināšanai valdi un pārstāv LTRK Latvijas valsts pārvaldes un pašvaldību iestādēs, citās institūcijās, kā arī starptautiskos forumos, ārvalstu, starpvalstu un starptautiskajās ekonomikas un citās organizācijās.

D.M.soc. Aigars Rostovskis akadēmisko izglītību ieguvis Maskavas Darba un sociālo attiecību akadēmijā, piedalījies vairākās zinātniskās konferencēs, izstrādājis zinātniskās publikācijas par mūsdienu izglītības sistēmu un līderību. Papildus Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Prezidenta amatam pilda EUROCHAMBRES Prasmju un uzņēmējdarbības komitejas līdzpriekšsēdētāja pienākumus, ir Junior Achievement Latvia (JAL) Padomes priekšsēdētājs, SIA "Biznesa augstskola Turība" īpašnieks un dibinātājs.

Līdztekus Prezidentam sapulcē ievēlēta jauna LTRK Padome, kurā nākamos trīs gadus darbosies:

Normunds Bergs, SAF Tehnika,  Andris Bite, Karavela, Andris Kozlovskis, DEPO DIY, Arkādijs Suškins, Cēsu uzņēmēju klubs, Ģirts Rungainis, Paradox Holdings, Kristaps Klauss, Latvijas Kokrūpniecības federācija, Guntis Āboltiņš-Āboliņš, RERE Grupa,  Edvīns Bērziņš, Juridiskā koledža, Inga Zemdega-Grāpe, Nemo, Lienīte Skaraine, SIA PROinvest, Elīna Rītiņa, SIA TET, Mārtiņš Tiknuss, GatewayBaltic, Dāvis Vītols, Latvijas Alkohola nozares asociācija, Daiga Kiopa, SIA Lursoft IT, Ivars Eniņš, Mašīnbūves un Metālapstrādes Rūpniecības asociācija, Imants Martinsons, Biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” , Didzis Mizis, SIA “Miandum”/Ogres novada uzņēmēju biedrība, Andis Araks, SIA “Kurzemes investīciju fonds”, Imants Kanaška, Jelgavas ražotāju un tirgotāju asociācija, Mihails Bartašēvičs, SIA LATGALIJA, Aivars Flemings, SIA Valpro

Padome apstiprina valdi,  pilda LTRK valdes darbības pārraudzības funkcijas, nosaka attīstības stratēģiju un vispārējo biedrības viedokli politikas plānošanas jautājumos, kā arī apstiprina organizācijas budžetu un pārrauga saimniecisko darbību. LTRK Padome sastāv no 18 līdz 22 Padomes locekļiem, to starpā - LTRK Prezidenta un Prezidenta vietniekiem - Viceprezidentiem. LTRK Padomes sastāvā tiek ievēlēti pa vienam pārstāvim no katras Kompetenču padomes (kopā 13 kandidāti), savukārt Padomes locekļi uz atlikušajām vietām tiek ievēlēti no brīvā saraksta, uz kuru bija pieteikušies 35 kandidāti.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU