DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. martā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

NVA aicina ikvienu interesentu piedalīties Digitālās nedēļas tiešsaistes pasākumos

Publicēts pirms 3 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Akcijas “Eiropas Digitālā nedēļa 2021” laikā, no 22. līdz 26.martam, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiāles visā Latvijā ikvienam interesentam piedāvā iespēju tiešsaistē piedalīties darba pārrunu treniņos jeb individuālajās darba interviju simulācijās un saņemt karjeras konsultāciju “Attālinātā darba iemaņu attīstība”.

Individuālas darba intervijas simulācijas

Individuālo darba intervijas simulāciju dalībnieki NVA karjeras konsultantu vadībā izspēlēs dažādas ar darba pārrunām saistītās situācijas un izmēģinās gan darba meklētāja, gan darba devēja „lomas”, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Tiks analizētas dažādas darba pārrunu situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem un pieteikuma dokumentu sagatavošanā. Darba pārrunu treniņu dalībnieki varēs noskaidrot savas stiprās un vājās komunikācijas īpašības, uzzināt, kādas prasmes vēl ir jāpilnveido.

Individuālās darba interviju simulācijas notiks Zoom platformā. Ja Jums nav iespējas pieslēgties Zoom platformai, tad varat piedalīties darba intervijas simulācijā, izmantojot tālruni.

Pieteikties individuālajai darba intervijas simulācijai var NVA mājaslapā: https://www.nva.gov.lv/lv/pieteikties-individualajai-attalinata-darba-intervijas-simulacijai

Grupu konsultācijas “Attālinātā darba iemaņu attīstība” 

Grupu konsultācijas “Attālinātā darba iemaņu attīstība” laikā akcijas dalībnieki uzzinās, kā pareizi ir jāstrādā attālināti. Piemēram, uzzinās, kā ir jāiekārto darba vieta, ņemot vērā ergonomikas prasības un principus, iemācīsies noteikt prioritātes un izstrādāt dienas rīcības plānu. Lai attālinātais darbs būtu efektīvs, svarīgi ir gan uzturēt sevi labā fiziskā formā, gan būt emocionāli līdzsvarotam, jāprot tikt galā ar stresu. NVA karjeras konsultanti  palīdzēs atpazīt stresa pazīmes, ieklausīties sevī un saprast savas sajūtas un domas, kā pozitīvas, tā arī negatīvas. Jūs varēsiet mācīties, kā vadīt stresu un saglabāt pozitīvu attieksmi, uzzināsiet, kā sevi motivēt un novērtēt.

Konsultācijas notiks Zoom platformā. Pieteikties grupu karjeras konsultācijai “Attālinātā darba iemaņu attīstība” var NVA mājaslapā: https://www.nva.gov.lv/lv/pieteikties-grupu-karjeras-konsultacijai-attalinata-darba-iemanu-attistiba

Aizpildot darba intervijas simulācijas vai karjeras konsultācijas dalībnieka anketu, obligāti norādiet savu kontaktinformāciju, lai NVA filiāles darbinieks varētu sazināties ar Jums un informēt par pasākuma norises dienu un  laiku.

Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) Eiropas kampaņas “ALL Digital Week 2021” ietvaros. Vairāk informācijas: https://eprasmes.lv/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI