DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. februārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

CSP aicina iepazīties ar Administratīvo teritoriju un teritoriālo vienību klasifikatora jauno versiju

Centrālā statistikas pārvalde aicina interesentus iepazīties ar Ministru kabineta noteikumu projektu „Administratīvo teritoriju un teritoriālo vienību klasifikatora noteikumi”. Šie noteikumi nodrošinās administratīvi teritoriālās reformas rezultātā izveidoto valsts administratīvi teritoriālā iedalījuma vienību klasificēšanu. Noteikumi stāsies spēkā 2021. gada 1. jūlijā.

Administratīvo teritoriju un teritoriālo vienību klasifikators ir pašvaldību un novadu teritoriālo vienību kodu saraksts, kas ir izveidots saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma 2020. gada 10. jūnija redakciju. Administratīvo teritoriju un teritoriālo vienību klasifikatoru apstiprina Ministru kabinets, izdodot noteikumus, kuros nosaka klasifikatora izveidošanas mērķi, klasificēšanas objektus un unikālus septiņu zīmju kodus, kuri nodrošina viennozīmīgu klasificēšanas objektu identificēšanu.

Līdz 2021. gada 25. februārim sabiedrības pārstāvji ir aicināti sniegt viedokli rakstiski, nosūtot to uz e-pasta adresi pasts@csb.gov.lv un norādot savu kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuru un e-pasta adresi). Ar projekta dokumentiem var iepazīties CSP tīmekļa vietnē sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU