DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. janvārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

RTU 11. janvārī sākas ziemas uzņemšana

Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) pirmdien, 11. janvārī, sāksies ziemas uzņemšana pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās. Liela daļa no tām tiek īstenota nepilna laika formā, lai studenti varētu darbu apvienot ar studijām, laiku tām veltot vakaros vai brīvdienās.

Ziemas uzņemšanā tradicionāli jaunus studentus uzņems maģistra studiju programmās «Arhitektūra», «Biznesa informātika», «Tehniskā tulkošana», «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana», kā arī pamatstudiju programmās «Nekustamā īpašuma pārvaldība», «Uzņēmējdarbība un vadīšana».

Arhitektūras fakultātē maģistrantūras programmā tiks piedāvātas budžeta vietas, savukārt pārējās programmās, ko īsteno Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte, E-studiju tehnoloģiju un humanitāro zinātņu fakultāte, kā arī Inženierekonomikas un vadības fakultāte, studijas būs par maksu, taču RTU absolventiem tiks piemērota pirmajam studiju semestrim studiju maksas atlaide.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, reflektanti, kuriem ir eParaksts vai eParaksts mobile, studijām varēs pieteikties elektroniski. Savukārt RTU absolventi, kuri pretendē uz budžeta vietām maģistrantūrā programmā «Arhitektūra», var pieteikties RTU portālā ORTUS.

Reflektantiem, kuriem nav iespējas dokumentus parakstīt elektroniski, studijām jāpiesakās klātienē RTU Uzņemšanas komisijā, Āzenes ielā 6. Pirms tam apmeklējums jāsaskaņo ar RTU Uzņemšanas komisiju, rakstot uznemsana@rtu.lv vai Whatsapp – 28005535.

Piesakoties studijām, nepieciešama pase vai ID karte, iepriekšējās izglītības dokuments, reģistrācijas maksas apliecinājums (izdruka no internetbankas), bet varēs arī apmaksāt uz vietas internetbankā, laulības apliecība vai attiecīgs dokuments, ja izglītības dokumenti ir ar citu uzvārdu (vārdu) vai/un personas kodu.

Papildu informācija – ej.uz/RTUZiemasuznemsana  

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU