DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
07. janvārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Noteiktās grupās ietilpstošu pārtikas produktu reģistrēšana Pārtikas un veterinārajā dienestā kļuvusi vienkāršāka

Valdība ceturtdien, 7. janvārī, apstiprinājusi Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotos grozījumus kārtībā, kas reglamentē noteiktās grupās ietilpstošu pārtikas produktu reģistrāciju un valsts nodevas samaksu, tādējādi atvieglojot pārtikas apritē iesaistīto uzņēmumu darbību.

Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) tīmekļvietnē ir izveidota tiešsaistes veidlapa paziņojumu iesniegšanai par uztura bagātinātāju, maisījumu zīdaiņiem, īpašiem medicīniskiem nolūkiem paredzētas pārtikas un svara kontrolei paredzētu pilnīgu uztura aizstājēju reģistrācijai.

Pēc noteikumu stāšanās spēkā uzņēmēji nepieciešamo informāciju varēs iesniegt PVD elektroniski, aizpildot speciālu tiešsaistes veidlapu PVD tīmekļvietnē (e-pakalpojums), identifikācijai izmantojot valsts pārvaldes pakalpojumu portāla Latvija.lv pieejamos identificēšanās veidus. Paziņojuma veidlapā norādāmā informācija, kas jāiesniedz pārtikas uzņēmumam, salīdzinājumā ar līdzšinējo kārtību nav nozīmīgi mainīta.

Vienlaikus ir saglabāta iespēja paziņojumu šo pārtikas produktu reģistrēšanai iesniegt PVD tāpat kā līdz šim, izmantojot pieejamos elektroniskos datu nesējus.

MK noteikumi “Grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 18 .decembra noteikumos Nr .819 “Noteiktās grupās ietilpstošu pārtikas produktu reģistrācijas un valsts nodevas samaksas kārtība”” stāsies spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU