DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Ielūgums uz Starptautiskajai pretkorupcijas dienai veltīto tiešsaistes pasākumu "4K"

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sadarbībā ar Valsts administrācijas skolu š.g. 8. decembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 ielūdz piedalīties Starptautiskajai pretkorupcijas dienai veltītajā tiešsaistes pasākumā "4K" par iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēmas nozīmi valsts un pašvaldību institūciju un tirgus dalībnieku darbībā un publisko iepirkumu norisē.

Covid-19 pandēmija ne tikai ietekmējusi valsts ekonomisko izaugsmi, bet arī uzņēmējdarbības vidi, tāpēc uzņēmumu darbībai īpaši nozīmīgi ir valsts un pašvaldību iepirkumi, kas nodrošina pasūtījumus. Lai uzņēmējdarbība neapsīktu un vienlaikus valsts budžeta līdzekļi tiktu ieguldīti godīgā un jēgpilnā veidā, pašreizējos apstākļos īpaši pieaug organizāciju izstrādātu un efektīvi ieviestu iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēmu nozīme.

Pasākumā "4K" aicinām piedalīties pārstāvjus no publiskā un privātā sektora, lai cita starpā diskutētu ne tikai par iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēmas lomu, bet arī rastu kopsaucēju jautājumam, vai tiem privātā sektora uzņēmumiem, kam izstrādāta un ieviesta kvalitatīva un efektīva iekšējās pretkorupcijas kontroles sistēma, valsts un pašvaldību iepirkumos būtu jāpiešķir priekšroka. Ar pilnu pasākuma “4K” programmu aicinām iepazīties pielikumā.

Lai sekotu līdzi pasākuma "4K" norisei un uzdotu jautājumus vai izteiktu komentārus, iepriekš aicinām piereģistrēties elektroniskajā anketā https://ej.uz/4Konference. Dažas dienas pirms pasākuma norises reģistrētie dalībnieki saņems saiti uz Zoom virtuālo pasākuma norises vietu. Tiešraidei būs iespējams sekot līdzi arī KNAB Facebook pasākuma profilā https://www.facebook.com/events/175314937580988/.

Pasākuma apraksts: https://ej.uz/4KonferenceApraksts. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sazinieties ar KNAB Stratēģiskās komunikācijas nodaļu, rakstot uz prese@knab.gov.lv vai zvanot 26334462.

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU