DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Šodien IZM Facebook platformā tiešsaistes diskusija par attālinātajām mācībām skolās

Izglītības un zinātnes ministrijas Facebook profilā šodien, 25.novembrī, pulksten 17.00 notiek otrā šīs sezonas diskusija ciklā “Emociju viesistaba”, kurā diskutēsim par attālinātajām mācībām un tiešsaistes stundu kvalitāti skolās.

Attālinātās mācības nevar aizstāt mācību procesu klātienē, tomēr gan pedagogi, gan vecāki, gan paši skolēni vēlas, lai tās būtu pēc iespējas kvalitatīvākas. No kādiem faktoriem atkarīgs, cik veiksmīgi skolas tiek galā ar attālināto un tiešsaistes mācību izaicinājumiem? Kāpēc daļa vecāku ir satraukti par savu bērnu zināšanu līmeni, kamēr citi uzskata, ka mācību viela tiek apgūta sekmīgi?

“Emociju viesistabas” sarunā piedalīsies psiholoģe un trīs skolēnu mamma Gunita Kleinberga, Ādažu vidusskolas direktors Česlavs Batņa, Bauskas Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs Dmitrijs Jemeļjanovs un žurnāliste Daina Jāņkalne.

Diskusija būs brīvi pieejama ikvienam, un tās skatītāji varēs izteikt viedokli un uzdot jautājumus komentāru sadaļā straumēšanas vietnē https://www.facebook.com/events/227500238721883/, kā arī, sūtot ziņas  Whatsapp lietotnē uz numuru 25604464.

“Emociju viesistaba” ir tiešsaistes diskusiju cikls, kas tiek straumēts Izglītības un zinātnes ministrijas profilā Facebook vietnē. Cikls aizsākās šā gada pavasarī Covid-19 izraisītās ārkārtējās situācijas laikā. Diskusiju mērķis ir sekmēt brīvu domu apmaiņu un sniegt psihoemocionālo atbalstu visiem izglītības procesā iesaistītajiem  – pedagogiem, skolēnu vecākiem, skolēniem,  politikas veidotājiem un pārējiem sabiedrības locekļiem.

“Emociju viesistaba” tiek realizēta sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas Erasmus+ pieaugušo izglītības projektu “EPALE Nacionālais atbalsta dienests”. 

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU