DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas domes Centrālajā administrācijā konstatēts vēl viens ar Covid-19 inficēšanās gadījums

Rīgas domes Centrālajā administrācijā Rātsnamā konstatēts vēl viens saslimšanas ar Covid-19 gadījums. Inficiētā persona pēdējo reizi darbā bijusi 10. novembrī. Tā kā Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis ir ticies ar minēto personu, tad, proaktīvi ievērojot piesardzību, pilsētas mērs sācis strādāt attālināti. Šodienas attālināto Rīgas domes sēdi M. Staķis vadīs no savas dzīvesvietas.

Šobrīd pašvaldība pilnībā sadarbojas ar Slimību profilakses un kontroles centru (SPKC), tiek noteiktas kontakpersonas, kā arī tiek veiktas visas  nepieciešamās darbības, kuras rekomendē SPKC. Tostarp aktīvi notiek telpu dezinfekcija, kā arī par minēto saslimšanas gadījumu tiek informēti visi darbinieki, kuru  darba vietas atrodas Rātsnamā. Tāpat pašvaldība konsultējas ar SKPC par citu slimības profilakses pasākumu ieviešanu Rātsnamā. Pašlaik Centrālā administrācija turpina darbu, vienlaikus ievērojot visus SPKC norādījumus.

“Savā un SPKC vārdā, arī aicinu visus iedzīvotājus, lūdzu, lejuplādēt aplikāciju “Apturi Covid”, kas speciālistiem šādās situācijās ļauj efektīvāk apzināt visas kontaktpersonas,” atgādina M.Staķis.

Šobrīd kopumā Rātsnama darbinieku vidū ir kontatēti trīs ar Covid-19 inficēšanās gadījumi.

 

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU