DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. jūnijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

RTU piedāvā plašu izglītības programmu klāstu ES projektā

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) strādājošajiem un pašnodarbinātajiem iedzīvotājiem piedāvā vairākus tālākizglītības kursus, sniedzot iespēju papildināt savas zināšanas vai sākt apgūt kādu sev pavisam jaunu jomu, liekot pamatus profesionālajai pārkvalifikācijai. Kursu apmeklētājiem būs jāsedz vien 10% no mācību maksas, jo pārējo summu finansēs ES fondi un valsts. Pieteikšanās kursiem notiek Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapā no 30. jūnija līdz 15. jūlijam.

Kursi apmeklētājiem būs ļoti pieejami ne vien zemās maksas dēļ, bet arī tādēļ, ka tie norisināsies attālināti, tādejādi ietaupot gan laiku, gan ceļa izdevumus.

Lielākā daļa kursu ir no IT un komunikāciju jomas, tādējādi paplašinot kursu beidzēju potenciālu darba tirgū, kur pēc šo jomu speciālistiem saglabājas īpaši augsts pieprasījums. Interesenti var izvēlēties kādu no datu apstrādes vai datu bāzu tehnoloģiju kursiem, apgūt e—biznesa ieviešanas metodes un rīkus, interneta portālu izstrādi, gūt pamatzināšanas lietu interneta tehnoloģijās un pielietojumā vai dziļajā mašīnmācīšanā. Tāpat var apgūt dažādas programmēšanas valodas, robotikas programmēšanas pamatus ar mikrokontrolleriem, informācijas sistēmu drošumu, mobilo lietojumu izstrādi Android platformai un citus.

Pavisam RTU speciālistu vadībā varēs apgūt 17 tālākizglītības kursus. Kursu ilgums ir no septiņām līdz 18 nedēļām, bet kursu apmeklētāju līdzmaksājums – 36 eiro.

Mācības notiek Eiropas Savienības fondu darbības programmas «Izaugsme un nodarbinātība» 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa «Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci» Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 «Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide» ietvaros.

Plašāka informācija par RTU piedāvātajiem kursiem: ej.uz/macibaspieaugusajiemRTU

Pietiekšanās kursiem www.macibaspieaugusajiem.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU