DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. jūnijā, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Svētku laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta, klientu apkalpošanas centru un autostāvvietu darbībā

„Rīgas satiksme” informē, ka pirmssvētku un svētku dienās būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā.

Sabiedriskais transports

No sestdienas, 20. jūnija, līdz trešdienai, 24. jūnijam, sabiedriskais transports (autobusi, trolejbusi, tramvaji) galvaspilsētā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Plānojot braucienu “Rīgas satiksme” aicina, pārbaudīt aktuālo informāciju www.rigassatiksme.lv vai pa informatīvo tālruni 20361862.

Biļetes

Laika posmā no 20. jūnija līdz 24. jūnijam sabiedriskajā transportā būs derīgas biļetes, kas paredzētas brīvdienām. Savukārt darba dienu biļetes minētajā laika posmā nedarbosies. “Rīgas satiksme” atgādina, ka saskaņā ar Rīgas domes pagaidu administrācijas 11. jūnija lēmumu, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus kā arī, lai neveicinātu drūzmēšanos, šajā gadā 23. un 24. jūnijā sabiedriskajā transportā nebūs bezmaksas braukšana, bet darbosies visi noteiktie atvieglojumi.

Klientu apkalpošanas centri

Sestdien, 20. jūnijā, un pirmdien, 22. jūnijā, klientu apkalpošanas centri strādās no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00, izņemot klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 49/53, kas šajās dienās būs slēgts.

21. jūnijā klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst. 10:00 līdz plkst. 16:00, visi pārējie klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

23. un 24. jūnijā visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Autostāvvietas

Pirmdien, 22. jūnijā, maksas autostāvvieta Vecrīgas teritorijā (R zona) strādās no plkst. 6:00 līdz plkst. 24:00, Vecāķos (V zona) strādās no plkst. 8:00 līdz plkst. 20:00 pēc spēkā esošajiem tarifiem. Pārējās Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, 22. jūnijā varēs izmantot bez maksas.

Svētku dienās, 23. un 24. jūnijā, Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo „Rīgas satiksme”, varēs izmantot bez maksas.

Pazemes stāvvieta Krišjāņa Valdemāra ielā 5a pie Kongresu nama pirmssvētku un svētku laikā strādās atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU