DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. jūnijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Aizputes novadā atvērta jauna derīgo izrakteņu ieguves vieta

LVM Dienvidkurzemes reģiona Aizputes novada Kazdangas pagastā šogad atvērta jauna derīgo izrakteņu ieguves vieta “Mucenieki-LVM”.

Ieguves vietas kopējā platība ir gandrīz 12,8 ha un tajā aprēķinātie smilts krājumi sasniedz 503,77 tūkst. m3, bet smilts-grants – 952,56 tūkst. m3.

Pašlaik no kopējās ieguves vietas teritorijas derīgo izrakteņu ieguvei ir sagatavota 1,1 hektāru liela teritorija.

Derīgo izrakteņu ieguves vietā “Mucenieki LVM” minerālo materiālu ieguve noritēs atbilstoši būvizstrādājumu reglamentētās sfēras sistēmai “4” saskaņā ar standartu:  EN 13242:2002+A1:2007 “Minerālmateriāli nesaistītajiem un hidrauliski saistītajiem maisījumiem ceļu būvniecībai un ceļu konstrukcijām”.

Šajā objektā tiek piedāvāti minerālie materiāli un to maisījumi atbilstoši pasūtītāja vēlmēm, ievērojot derīgo izrakteņu ieguves vietā pieejamo resursu iespējas.

Interesenti aicināti sazināties ar pārdošanas speciālisti Gaļinu Rēderi (tālr. 26563202, g.redere@lvm.lv), kā arī sekot līdzi mājaslapā publicētajai informācijai:

 SMILTS UN GRANTS DIENVIDKURZEMĒ 

LVM rīcībā ir vairāk nekā 100 minerālo materiālu ieguves vietas, kuras atrodas visā Latvijas teritorijā. Derīgo izrakteņu ieguves vietas tiek rūpīgi izvēlētas, lai nodrošinātu uzņēmuma un tautsaimniecības vajadzības pēc smilts, smilts-grants derīgajiem izrakteņiem un tajā pašā laikā to ieguve neradītu risku videi.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU