DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. aprīlī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Zemessardzes 1.Rīgas brigāde turpina apmācību kopā ar Valsts policiju

No 1. līdz 4. maijam Zemessardzes 1.Rīgas brigādes karavīri un zemessargi, kopā ar Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes pārstāvjiem Rīgā, Salaspilī un Olainē turpinās kopīgas apmācības, lai pilnveidotu savstarpējās sadarbības procedūras, veiktu kopīgas patruļas, pārvietojoties ar kājām un transportu, nodrošināt sabiedrisko kārtību un drošību publiskās vietās.

Ņemot vērā Latvijas Republikas Ministru kabineta 2020. gada 12. martā pieņemto rīkojumu Nr.103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" un pamatojoties uz veiksmīgo Latvijas Republikas Zemessardzes 1.Rīgas brigādes zemessargu un Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu kopīgo mācību praksi Lieldienu brīvdienās no 2020. gada 10.aprīļa līdz 13. aprīlim, ir plānots turpināt kopīgu apmācību laika periodā no 2020. gada 1. maija līdz 4. maijam (ieskaitot) Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes apkalpojamajā teritorijā.

Mācību laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas. Karavīri un zemessargi izmantos individuālos aizsardzības līdzekļus, ja situācija to pieprasīs.

Jau iepriekš ziņots, ka aprīļa sākumā jau noritēja kopīga apmācība Rīgā, Salaspilī un Olainē, lai nepieciešamības gadījumā varētu sniegt atbalstu Covid-19 izplatības ierobežošanā.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardze dod iespēju pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Zemessardze ir izaicinājums ikvienam pilnveidot sevi, iegūstot jaunas zināšanas, organizēti un saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Zemessardzē uzņem 18 līdz 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai. Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, interesenti ir aicināti zvanīt uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811. Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā: https://www.zs.mil.lv/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU