DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. martā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Kariņa uzdevumā izveidota Krīzes vadības koordinācijas grupa COVID-19 izplatības ierobežošanai

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien, 16. martā, ar rīkojumu ir izveidojis Krīzes vadības koordinācijas grupu, kuras uzdevums ir nodrošināt Ministru kabineta rīkojuma “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” izpildi, koordinējot iesaistīto institūciju darbību, kā arī īstenojot visu nepieciešamo drošības, preventīvo, gatavības, reaģēšanas, kā arī iespējamo seku likvidēšanas pasākumu kopumu, kas saistīti ar COVID-19 izplatības ierobežošanu Latvijā.

Par Krīzes vadības koordinācijas grupas vadītāju ir iecelts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis, bet par viņa vietniekiem – Veselības ministrijas valsts sekretāre Daina Mūrmane – Umbraško un Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

Krīzes vadības koordinācijas grupā strādā Labklājības ministrijas valsts sekretārs Ingus Alliks, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Edvīns Balševics , Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne, Ministru prezidenta padomnieks nacionālās drošības jautājumos Māris Cepurītis, Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis,  Aizsardzības ministrijas valsts sekretārs Jānis Garisons, Slimību profilakses un kontroles centra direktore Iveta Gavare, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs , Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāre Līga Lejiņa , Zemkopības ministrijas valsts sekretāre Dace Lucaua, Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs, Satiksmes ministrijas valsts sekretāre Ilonda Stepanova, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Edmunds Valantis  un Kultūras ministrijas valsts sekretāre Dace Vilsone.

Pirmā Krīzes vadības koordinācijas grupas sanāksme jau notikusi šodien.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU