DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. februārī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Skola

Sabiedrības integrācijas fonds Ēnu dienā aicina būt atvērtiem dažādībai

Sabiedrības integrācijas fonds Ēnu dienā aicina būt dažādībai atvērtiem, tādā veidā paskatoties uz mums ierastām lietām no cita skatu punkta un pievērst uzmanību tādas personāla vadības politikas īstenošanai, kas veicinātu dažādību un toleranci darba vidē.

Šodien, 12.februārī, darba devēji atvēra savas durvis ēnām. Ēnu diena ir abpusējs ieguvums – darba devējiem tā ir iespēja veidot sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaistīt nākamos kolēģus, skolēniem- izdarīt izvēli par savas nākotnes profesiju un mērķtiecīgi plānot savu karjeru.

Jau otro gadu Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts” un  “Attīstībai / Par!” Saeimas frakciju piedalās Ēnu dienā ar dažādības aspektu, kā  Ēnu dienas aktivitāšu motīvu. Šodien deputātiem sekoja skolēni no dažādām Latvijas vietām un četri bērni un jaunieši no Azerbaidžānas, Krievijas, Turcijas un Čečenijas, kuriem Latvija ir sniegusi patvērumu no konfliktiem un nemieriem viņu dzimtenēs. Neskatoties uz patvēruma meklētāju nelielo skaitu Latvijā, mums ir lieliska iespēja iepazīties ar dažādu kultūru pārstāvju  redzējumu un iepazīstināt viņus ar mūsu valsts Parlamenta darbu. 

Lai arī Parlamenta darba aizkulises sniedz labu priekšstatu par Latvijas valsts pārvaldes sistēmu, tomēr mēs kā Sabiedrības integrācijas fonds aicinām arī uzņēmējus izmantot gan Ēnu dienu, gan ikdienu, lai iepazīstinātu patvēruma meklētājus ar saviem uzņēmumiem un iepazītu arī pašus cilvēkus, kuri, iespējams, varētu lieliski papildināt uzņēmumu darba kolektīvu. “Dažādības vadība šobrīd kļūst aizvien aktuālāka uzņēmējdarbībā un ikvienā darba kolektīvā. Ēnu diena ir lielisks iemesls uzņēmumiem vai institūcijām, kuras līdz šim nav domājuši šādā virzienā darbinieku piesaistē, atvērt durvis un iepazīt ko jaunu.” norāda

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU