DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
22. janvārī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Ministru prezidents tikās ar lielo valsts uzņēmumu vadības pārstāvjiem

FOTO: Valsts kanceleja

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš 22. janvārī tikās ar lielo valsts uzņēmumu vadības pārstāvjiem pirms gaidāmā Latvijas Izcilo uzņēmumu Inovāciju Foruma. Tikšanās laikā lielo valsts uzņēmumu vadības pārstāvji informēja par aktuālajiem projektiem un iniciatīvām, kā arī nākamajiem veicamajiem soļiem, lai īstenotu komerciāli ilgtspējīgu inovāciju kultūru un ieviešanu Latvijas ekonomikas attīstībai ilgtermiņā.

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atzina, ka iniciatīva ir strauji attīstījusies uz priekšu: “Mums aizvien nozīmīgāks kļūst inovatīvais eksports un pie tā attīstības ir jāturpina strādāt, izmantojot visus resursus – cilvēkus, vidi un uzņēmumus ar kuriem sadarboties. Paralēli jānovērš arī normatīvos šķēršlus.”

Savukārt lielo valsts uzņēmumu vadības pārstāvji uzsvēra, ka darbs pie inovāciju attīstības tiks turpināts, īstenojot inovāciju kultūru valsts uzņēmumos un aicinot iniciatīvā iesaistīties pārējās valsts kapitālsabiedrības. Tāpat tiks veicināta sadarbība starp uzņēmumiem, akadēmiķiem un zinātniekiem, kā arī tiks meklētas jaunas sadarbības iespējas ar ministrijām un nevalstiskajām organizācijām.

Vairāki Latvijas izcilie valsts uzņēmumi ir apvienojušies inovāciju veicināšanas iniciatīvā, lai radītu Latvijas uzņēmumu tīklošanās platformu labākās prakses, ideju un inovāciju stratēģiju apmaiņai.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU