DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. janvārī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
1
1

Tukuma novadam jauns priekšsēdētājs

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

8. janvārī, tika sasaukta ārkārtas Domes sēde, kurā skatīja vairākus jautājumus, tostarp arī jautājumu par jauna Domes priekšsēdētāja ievēlēšanu.

Līdzšinējā priekšsēdētāja Ērika Lukmana pilnvaras izbeidzas ar 8. janvāra Domes sēdes atklāšanu. Sēdi vadīja Domes priekšsēdētāja vietnieks – Agris Zvaigzneskalns, kurš atbilstoši likuma “Par pašvaldībām” 25. panta otrajai daļai pildīja priekšsēdētāja pienākumus līdz nākamā domes priekšsēdētāja ievēlēšanai. Deputāte Guna Roze priekšsēdētāja amata kandidātam izvirzīja Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” biedru Normundu Reču, bet deputāts Artis Jomerts izvirzīja partijas “Tukuma pilsētai un novadam” biedru Modri Liepiņu.

Atklātā balsošanā ar 10 balsīm “Par” un 6 balsīm “Pret” par jauno Tukuma novada Domes priekšsēdētāju ievēlēts Normunds Rečs.

“Es apzinos, ka uzņemos smagu nastu, bet es šo nastu esmu gatavs vilkt ar visiem spēkiem, lai izdarītu tās lietas, kas nav atrisinātas. Man nav vienaldzīga Tukuma novada nākotne. Es ceru, ka arī šeit klātesošajiem tā nav vienaldzīga. Ir daudz neizdarītu un iekavētu darbu, daudzi lēmumi jāpieņem steidzami, bet esmu pārliecināts, ka mēs to izdarīsim un pieņemsim vislabākos iespējamos lēmumus Tukuma novada iedzīvotāju interesēs”, uzrunājot klātesošos, Domes sēdes skatītājus un visus novadniekus, uzsvēra jaunais Tukuma novada Domes priekšsēdētājs Normunda Rečs.

Līdzšinējais priekšsēdētājs Ēriks Lukmans Tukuma novada Domē tika ievēlēts no partijas “Tukuma pilsētai un novadam” saraksta un kā priekšsēdētājs strādāja no 2014. novembra līdz 2019. gada decembrim.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI