DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
28. novembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Labklājības ministre dosies reģionālajā vizītē uz Ogri; aizsāk jaunu diskusiju ciklu ar iedzīvotājiem

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Piektdien, 29. novembrī, labklājības ministre Ramona Petraviča reģionālajā vizītē apmeklēs Ogri.

Ramona Petraviča: “Reģionālās vizītes mērķis ir pārrunāt nozares aktualitātes, kas skar gan sociālo darbu un deinstitucionalizācijas projekta virzību, gan arī gada sākumā veikto Bāriņtiesas reorganizāciju, kurā tika apvienotas divas bāriņtiesas. Runāsim arī par nesen atklāto gadījumu ar audžuvecākiem, kas vairāku gadu garumā pret 8 bērniem vērsusi fizisku un emocionālu vardarbību, kā arī iespējamiem risinājumiem, lai šādus gadījumus maksimāli izskaustu nākotnē.”

Darba vizīti ministre iesāks ar Nodarbinātības valsts aģentūras un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras filiāles apmeklēšanu. Pulksten 11.00 ministre tiksies ar Ogres novada domes priekšsēdētāju Egilu Helmani, bet pulksten 11.45 ministre pārrunās aktualitātes ar Ogres novada Sociālā dienesta vadītāju Sarmīti Ozoliņu, Ogres Pensionāru biedrības vadītāju Vitu Bormani, Ogres novada bāriņtiesas vadītāju Daci Zariņu un Ogres invalīdu biedrības vadītāju Ilgu Linkumu.

Šī būs pirmā reģionālā vizīte, kurā ministre aizsāks jaunu tradīciju – sarunu ciklu ar iedzīvotājiem par nozares aktualitātēm, kurā ikviens varēs uzdot jautājumus ministrei. Tikšanās sākums pulksten 15.00 Ogres domē, Brīvības ielā 44.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI