DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. novembrī, 2019
Lasīšanai: 4 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Nosaukti gada labākie darba devēji

15. novembrī Prezidenta pilī, norisinājās ikgadējā Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) gada balvas svinīgā pasniegšanas ceremonija, kas tradicionāli veltīta Latvijas dzimšanas dienai. Jau sesto reizi LDDK apbalvo sociālo atbildīgākos un labākos darba devējus, kuri sekmē Latvijas tautsaimniecības attīstību un nodrošina izaugsmi.

Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot darba devējus LDDK Gada balvas 2019 pasniegšanas ceremonijā un pasniedzot LDDK gada Tautsaimnieces balvu, uzsvēra, ka “atbildīgs darba devējs ir kā bāka, kurš ne tikai ved mūs uz mērķi un rūpējas par drošību, bet tā ir arī atbildība par katra darbinieka dzīves gājumu un viņu ģimenēm. Turklāt katru dienu, katru darba dienu, jo tieši cilvēkresursi ir Latvijas lielākā bagātība un rūpes par viņiem jābūt galvenajai prioritātei! Lai mūsu kopīgais darba ceļš ir atbildīgu un godīgu darba devēju izgaismots.”

LDDK Gada balvas 2019 Tautsaimniece Aiva Viksna: “Mani 30 darba gadi uzņēmējdarbībā ir veltīti Latvijai! Esmu savas valsts patriote un to mācu ne tikai saviem bērniem, bet arī mazbērniem. Lai kur es būtu – vienmēr domās esmu kopā ar savu dzimteni. Pateicos par man izrādīto godu, saņemt augstāko darba devēju apbalvojumu!

LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs: “Šovakar Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā mēs godinām labākos Latvijas tautsaimniecības darba devējus-līderus. Izsaku atzinību un augsti novērtēju radītās kvalitatīvās darba vietas un uzņēmumu rūpes par darbiniekiem un vidi. Lai Latvija attīstītos straujāk un spētu sasniegt dzīves līmeni, kāds ir Eiropas attīstītākajās valstīs, ir vajadzīgi daudz stipri un spējīgi tautsaimnieki. Bet viņiem ir vajadzīga labvēlīga uzņēmējdarbības vide, radīti attīstībai labvēlīgi apstākļi un pievilcīgs investīciju klimats. Tikai augoši un sekmīgi strādājoši uzņēmumi veido valsts saimnieciskās labklājības mugurkaulu, savukārt politiķi, valdība un pašvaldības veido uzņēmumu attīstībai labvēlīgu vidi.”

Augstāko darba devēju apbalvojumu 2019. gadā saņēma sekojoši nominanti:

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS TRANSPORTA NOZARĒ 2019 - SMARTLYNX AIRLINES

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS APKALPOJOŠO DIENESTU NOZARĒ 2019 - WD LATVIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS LAUKSMAINIECĪBAS NOZARĒ 2019 - JOŽI

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS APSTRĀDES RŪPNIECĪBAS NOZARĒ 2019 - KUREKSS

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS TIRDZNIECĪBAS NOZARĒ 2019 - TOLMETS

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS BŪVNIECĪBAS NOZARĒ 2019 - BUKOTEKS

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS PROFESIONĀLO PAKALPOJUMU NOZARĒ 2019 - DDB WORLDWIDE LATVIA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS VESELĪBAS APRŪPES NOZARĒ 2019 - VIZUĀLĀ DIAGNOSTIKA

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS NOZARĒ IKT 2019 - TILDE

LABĀKAIS DARBA DEVĒJS VALSTS KAPITĀLSABIEDRĪBU KATEGORIJĀ 2019 - LATVIJAS GAISA SATIKSME

GADA TAUTSAIMNIECE 2019 - AIVA VĪKSNA

Par LDDK gada balvu:

Lai godinātu uzņēmīgākos un sociāli atbildīgākos darba devējus, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) ir iedibinājusi tradīciju – LDDK gada balva, kas notiek jau no 2014.gada. LDDK Gada balva ir augsts novērtējums sociāli atbildīgam uzņēmējam, kas ar savu piemēru veicina uzņēmējdarbības un darba devēju reputācijas paaugstināšanos. Gada balvas 2019  ietvaros tiek vērtēts uzņēmējs – tautsaimnieks – līderis, kurš ilgtermiņā veiksmīgi darbojies uzņēmumā, attīstījis uzņēmējdarbības atbalsta kustību, stiprina sociālo dialogu un veicina labāku pārvaldību, aktīvi iesaistās tautsaimniecības izaugsmes procesos Latvijā un kā viedokļu līderis pozitīvi ietekmē publisko dienaskārtību tautsaimniecības jomā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU