DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. novembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Imantas un citu apkaimju iedzīvotāji neatbalsta koku nociršanu Dumbrāja ielā 29

No Imantas un citu apkaimju iedzīvotājiem publiskās apspriešanas laikā ir saņemti 563 viedokļi par koku iespējamo nociršanu Dumbrāja ielā 29, lai šeit uzceltu jaunu daudzstāvu daudzdzīvokļu ēku. Koku ciršana nav atbalstīta 160 anketās, kas saņemtās no tiešā tuvumā dzīvojošajiem, un 379 anketās, kurās savu viedokli pauduši tālāku apkaimju iedzīvotāji.

„Izsaku lielu pateicību Imantas un citu apkaimju iedzīvotājiem par lielo aktivitāti, piedaloties publiskajā apspriešanā un iesniedzot būvvaldē savus priekšlikumus. Atgādinu, ka Apstādījumu saglabāšanas komisijas sēdes ir atklātas, un tajās vienmēr tiek dota iespēja izteikties ieinteresētajām pusēm,” sacīja Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas priekšsēdētājs Vjačeslavs Stepaņenko.

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai bija iesniegts lūgums atļaut nocirst divas kļavas, 25 bērzus, vienu ozolu, trīs priedes un vienu liepu, gandrīz visu koku celma caurmērs ir lielāks par 20 cm. Komisija šā gada 17. aprīlī, izskatot šo jautājumu, nolēma, ka jārīko publiskā apspriešana, kura norisinājās no 21. maija līdz 17. jūnijam.

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisija otrdien, 19. novembrī, plkst. 11.00 Rīgas domē (Rātslaukums 1) 508. kabinetā sanāks uz kārtējo sēdi, kuras darba kārtībā būs iekļauts arī jautājums par Dumbrāja ielas 29 iespējamo apbūvi.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU