DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
47
47

SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” vortālā ūdens patēriņa rādījumus varēs iesniegt bez reģistrēšanās

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Šā gada septembris bija pirmais mēnesis, kad SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (turpmāk – RNP) veica izmaiņas ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu iesniegšanas kārtībā, par prioritārajām izvirzot elektroniskās iesniegšanas formas. Ūdens patēriņa lapiņas joprojām tiek pieņemtas, tomēr to izsniegšana notiek klientu centros, nevis kā iepriekš, iekļaujot tās rēķinos.

Ņemot vērā savstarpējā komunikācijā ar klientiem iegūtos priekšlikumus, paralēli četrām jau esošajām elektroniskās ūdens patēriņa formām, ir ieviests jauns attālinātās iesniegšanas veids, kas ļauj klientiem, izmantojot pēdējā rēķina datus, iesniegt rādījumus www.e-parvaldnieks.lv, bez reģistrēšanās pārējiem e-pakalpojumiem. Jaunais pakalpojums ieviests, jo virkne klientu norādīja, ka labprāt iesniegtu rādījumu datus elektroniski, tomēr nevēlas reģistrēties vortālā, kā arī nevēlas saņemt pilnu e-pakalpojumu spektru. Atgādinām, ka līdz šim tika piedāvāta skaitītāju rādījumu iesniegšana vortālā www.e-parvaldnieks.lv reģistrētiem lietotājiem, skaitītāju rādījumu iesniegšana ar SMS, kā arī rādījumu ievadīšana pašapkalpošanās kioskos RNP klientu apkalpošanas centros, vai pilnībā automātiski, ja dzīvojamā māja aprīkota ar attālinātās nolasīšanas ūdens patēriņa skaitītājiem.

Jaunā rādījumu iesniegšanas platforma ir pieejama no 24. oktobra un līdzīgi kā citas attālinātās iesniegšanas formas, būs aktīvas no katra mēneša 25. līdz 28.datumam. 

Ņemot vērā, ka turpmākajos mēnešos vismaz 2 vai vairāk ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu iesniegšanas dienas iekrīt brīvdienās, kad iesniegšana klātienē nav iespējama, RNP šā gada oktobrī un decembrī, kā arī 2020. gada janvārī pagarinājis individuālo ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu iesniegšanas termiņu gan elektroniski, gan papīra formātā!

Individuālos ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus varēs iesniegt:

  • 2019.gada oktobrī no 24. līdz 28.datumam;
  • 2019.gada decembrī no 20. līdz 28.datumam;
  • 2020.gada janvārī no 24. līdz 28.datumam.

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" ir Latvijas lielākais namu apsaimniekošanas uzņēmums. Tas tika izveidots, apvienojot 15 pašvaldības namu pārvaldīšanas kapitālsabiedrības, lai nodrošinātu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanu pēc vienotiem principiem un uzlabotu pašvaldības kā dzīvojamo māju pārvaldnieka sniegto pakalpojumu kvalitāti. Uzņēmums apsaimnieko 4200 ēkas, kurās pakalpojumus saņem gandrīz 170 000 klientu.

Labs saturs
47
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU