DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
18. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības
1
1

Noskaidros viedokli par VARAM piedāvāto Ķekavas novada teritorijas robežas grozīšanu

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Pēc Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciatīvas 17. oktobrī Ķekavas novada domes sēdē tika nolemts noskaidrot Ķekavas novada, jo īpaši, Plakanciema, Mellupu  un Dzērumu, iedzīvotāju viedokli par Ķekavas novada teritorijas daļas atdalīšanu un pievienošanu Olaines novadam atbilstoši VARAM sagatavotajam grafiskajam variantam.

VARAM piedāvājums ir atdalīt no Ķekavas novada Dzērumu, Plakanciema un Mellupu teritoriju pa Misas upi un to pievienot Olaines novadam.

Iedzīvotāju viedokļu noskaidrošana notiks četras nedēļas, sākot no paziņojuma publicēšanas Ķekavas novada pašvaldības informatīvajā biļetenā „Ķekavas Novads” 2019.gada novembra izdevumā, proti, no 12. novembra.

Šajā laikā iedzīvotāji varēs izteikt savu viedokli, aizpildot anketu, tajā atzīmējot sev vēlamo atbildi – atbalsta vai neatbalsta VARAM piedāvāto grafisko variantu. Tāpat varēs piedalīties iedzīvotāju sapulcē, kur tiks klātienē informēts par VARAM piedāvāto Ķekavas un Olaines novadu robežu grozīšanu ieceri, kā arī varēs iesniegt atsauksmes pašvaldības klientu apkalpošanas centros vai sūtot uz pašvaldības e-pastu novads@kekava.lv.

Gala ziņojums par iedzīvotāju viedokļa noskaidrošanas rezultātiem tiks izskatīts pēc iedzīvotāju viedokļa noskaidrošanas termiņa beigām un viedokļu apkopošanas nākamajā kārtējā Ķekavas novada domes Attīstības un uzņēmējdarbības atbalsta komitejā un Ķekavas novada domes sēdē.

Iegūtos rezultātus Ķekavas novada dome nosūtīs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai izvērtēšanai un tālākajam darbam.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU