DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. septembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra

Medijpratības un dezinformācijas eksperte Katja Vogta apmeklēs Latviju

Rīgā, 2019. gada 24. septembrī – No 26. līdz 30. septembrim Latvijā viesosies medijpratības un dezinformācijas eksperte Katja Vogta, lai diskutētu par medijpratību un cīņu ar dezinformāciju izpratnes un prasmju veidošanas kontekstā. Vizītes laikā K.Vogta tiksies ar vietējiem medijpratības un dezinformācijas ekspertiem, ierēdņiem un mediju profesionāļiem. K. Vogta uzstāsies ar divām vieslekcijām Rīgā un vienu Daugavpilī. Lekcijas ir bezmaksas un atvērtas visiem interesentiem.

  • Latvijas Universitātē (LU), LU Sociālo zinātņu fakultātē (Lauvas iela 4)

26. septembrī no plkst. 9:00 līdz 10:00, J. Berlina auditorijā. Vairāk informācijas: https://bit.ly/2mJWI9g

  • Riga Stradiņa Universitātē (RSU), Dzirciema ielā 16

26. septembrī no plkst.12:30 līdz 13:30, 2. auditorijā. Vairāk informācijas: https://bit.ly/2mIkbYh

  • Daugavpils Univeristātē, Vienības ielā 13

30. septembrī no plkst. 14:00 līdz 15:00, 308. auditoriijā. Vairāk informācijas: https://bit.ly/2kGGP2A 

Katja Vogta ir starptautiskās attīstības profesionāle ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi programmu vadībā, izveidē un ieviešanā. K.Vogta pašlaik strādā IREX, starptautiskā attīstības un izglītības NVO, Vašingtonā (Kolumbijas apgabalā). Viens no K. Vogtas pēdējiem projektiem ir Learn to Discern” (L2D) programma, kas tika izmantota Ukrainā, Serbijā, Tunisijā, Jordānijā, Indonēzijā un ASV. Programma ir vērsta cīņai pret dezinformāciju, propogandu un ietekmes kampaņām. K. Vogta ir izstrādājusi un pārraudzījusi programmas, kas fokusējās uz sieviešu un jauniešu attīstību, konfliktu mazināšanu, dezinformācijas apkarošanu, cilvēktirdzniecības novēršanu, kā arī likuma varas un atbildības sistēmu veidošanu.

No 2015. līdz 2018. gadam Vogta vadīja IREX biroju Ukrainā. K. Vogta ir ieguvusi maģistra grādu starptautiskajā izglītības politikā (Hārvardas Universitātes Izglītības augstskolā).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU