DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. septembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Notiks Eiropas Starptautisko tiesību biedrības 15. konference

No 12. līdz 14. septembrim Satversmes tiesas priekšsēdētāja Ineta Ziemele piedalīsies ikgadējā Eiropas Starptautisko tiesību biedrības (European Sociaty of International law -ESIL) 15. konferencē Atēnās, Grieķijā. Šī gada konferences tēma “Suverenitāte: nepārtrauktības koncepts? (Sovereignty: A concept in flux?)”. Konferencē Ineta Ziemele uzstāsies ar priekšlasījumu par tēmu “Suverenitātes definīcija: Montevideo konvencijas principu pārvērtēšana”.

izītes ietvaros Ineta Ziemele tiksies arī ar Latvijas vēstnieku Grieķijā Māri Klišānu un vēstniecības darbiniekiem. Puses apspriedīs konstitucionālo tiesību aktualitātes Latvijā.

Konferences programma ir pieejama šeit.

Par ESIL

Eiropas Starptautisko tiesību asociācija (ESIL) dibināta 2004. gadā Florencē, Itālijā. Asociācija tika dibināta ar mērķi apvienot Eiropas starptautisko tiesību pētniekus un profesionāļus, lai veicinātu starptautisko tiesību pētniecību. Ineta Ziemele ir bijusi ESIL valdes locekle no 2004. līdz 2012. gadam un no 2014. līdz 2016. gadam.

2016. gadā ESIL ikgadējā konference notika Rīgā. Tā pulcēja vairāk nekā 420 Eiropas augstākā līmeņa juridiskās domas pārstāvjus – juristus, tiesnešus, akadēmiķus un citus starptautisko tiesību ekspertus, kā arī viesus no 43 valstīm. Šāda līmeņa starptautisko tiesību konference Latvijā notika pirmo reizi. Vairāk informācija par asociāciju pieejama šeit: https://esil-sedi.eu/about-esil/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU