DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. aprīlī, 2024
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas
1
1

Vienkārši par sarežģīto tiesību normās – klausies LV portāla raidierakstu “Kā likums!”

Publicitātes attēls

Kriminālatbildība par jaunības kļūdu – vai to var labot? Sodi un to piemērošana satiksmē. Sabiedrībā izciešamais soda veids – sabiedriskais darbs. Šīs ir tikai dažas situācijas, kuras dzīvē var pienākt negaidīti, tāpēc ir labi zināt, ko šādās situācijās nosaka likums, ko drīkst, ko nedrīkst darīt un ko vajag zināt. Par šādām situācijām klausies LV portāla raidierakstā “Kā likums!”.  

LV portāls, ko uztur oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis", raidieraksta "Kā likums!" ciklā klausītājiem piedāvā praktisku un izglītojošu saturu par dažādiem ar tiesvedību saistītiem jautājumiem.  

Pēdējā gada laikā tapušās raidieraksta tēmas ir par un ap tiesāšanos civilprocesā un kriminālprocesā, kā arī par sodu piemērošanu. Kas ir kriminālvajāšana? Kā notiek izmeklēšana kriminālprocesā? Kā tiek uzsākts kriminālprocess? Noderīgu informāciju uz šiem un citiem jautājumiem vari uzzināt raidieraksta epizodēs, kurās LV portāla redakcija apspriežas ar ekspertiem.   

Par raidierakstu 

Ik trešdienu LV portāla redakcija klausītājiem piedāvā jaunu raidieraksta epizodi ar sarunas viesi par kādu aktuālu tēmu tiesiskā regulējuma piemērošanas un likumdošanas jomā.  

Ieskatam – dažas jaunākās epizodes:  

Kur klausīties?  

Raidierakstu iespējams klausīties LV portāla publikācijās, kā arī "Podbean", "Spotify", "Apple" un "Google podcasts" platformās.  

LV portāls aicina ikvienu iesaistīties raidieraksta "Kā likums!" satura veidošanā. Sev interesējošos jautājumus, kas saistīti ar tiesāšanos, sūtīt uz e-pasta adresi: lvportals@lv.lv 

Par LV portālu 

LV portāla darbība ir vērsta uz mērķi veicināt sabiedrības izpratni par normatīvajos aktos noteiktajām privātpersonu tiesībām un pienākumiem, kā arī nodrošināt valsts oficiālās informācijas sniegšanu. LV portāls, veicinot sabiedrības tiesisko un pilsonisko izglītību un stiprinot tiesiskumu Latvijā, ir oficiālā izdevēja "Latvijas Vēstnesis" valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platformas daļa. 

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI