RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Robežšķērsošana

Robežsargi saņem godalgas sacensībās orientēšanās sportā

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Š.g. 6.septembrī Valsts robežsardzes koledžas Profesionālās un taktiskās apmācības centra mācību poligonā „Janopole” norisinājās Iekšlietu ministrijas atklātā un Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) čempionāta sacensības orientēšanās sportā.

Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensībās orientēšanās sportā individuālajā vērtējumā sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Olga Pavārniece (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Zanda Mihailova (VRS Viļakas pārvalde), 3.vietu – Agnese Japiņa (Valsts robežsardzes koledža).

Individuālajā vērtējumā sieviešu – veterāņu grupā uzvarēja Inga Dukure (VRS Rīgas pārvalde), 2.vietu ieguva Agrita Kliģe (VRS Ludzas pārvalde), 3.vietu – Sandra Semjonova (VRS Daugavpils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā 2.vietu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), savukārt vīriešu – veterānu grupā 3.vietu ieguva Raitis Briedis (VRS Rīgas pārvalde).

Valsts robežsardzes čempionāta sacensībās orientēšanās sportā komandu vērtējumā 1.vietu ieguva VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietu – Valsts robežsardzes koledžas komanda un 3.vietu – VRS Ludzas pārvalde.

Individuālajā vērtējumā sieviešu grupā 1.vietu izcīnīja Olga Pavārniece (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu ieguva Inga Dukure (VRS Rīgas pārvalde), 3.vietu – Zanda Mihailova (VRS Viļakas pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu grupā čempiona titulu ieguva Vitālijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Konstantins Bogdanovs (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Andis Maisiņš (VRS Ventspils pārvalde).

Individuālajā vērtējumā vīriešu – veterānu grupā 1.vietu izcīnīja Raitis Briedis (VRS Rīgas pārvalde), 2.vietu ieguva Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu – Dainis Silickis (VRS Ludzas pārvalde).