DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. augustā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Alūksne piedāvā jaunu pakalpojumu senioriem

Alūksnes novada pašvaldības Sociālo lietu pārvalde aicina izmantot jaunu pakalpojumu, kas varētu palīdzēt vientuļu senioru ikdienas aprūpē.

Sadarbībā ar SIA “Mājas Aprūpe” Sociālo lietu pārvalde piedāvā videovizītes pakalpojumu vientuļiem cilvēkiem (senioriem) viņu dzīves vietā. Īpaši noderīgs tas varētu būt cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās un/vai pašaprūpes iespējām.

Šī pakalpojuma būtība ir ar īpaši aprīkotas planšetes palīdzību senioram nodrošināt iespēju sazināties un konsultēties ar speciālistu, kurš spēj novērtēt klienta noskaņojumu, veselības stāvokli, kā arī pārliecināties, vai senioram ir nepieciešama vēl kāda cita palīdzība. Ja nepieciešams, speciālists senioram atgādinās par medikamentu lietošanu, ārsta apmeklējumu, analīžu nodošanu vai citām ar ikdienas rutīnu saistītām lietām.

Videovizītes pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamo planšeti piegādā un ar to rīkoties apmāca pakalpojuma sniedzējs. Izmantojot planšeti, seniori latviešu vai krievu valodā var virtuāli sazināties ne tikai ar speciālistu, bet arī ar saviem radiniekiem un citiem cilvēkiem, kuri izmanto šo pašu pakalpojumu, līdz ar to tā ir iespēja socializēties.

Par piedāvātā pakalpojuma sniegšanas iespējām, kārtību, izmaksām, kā arī par citām šī pakalpojuma sniegšanas niansēm, lūdzam interesēties Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldē pa tālruni 64381347 vai elektroniski e-pastā: slp@aluksne.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU