DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. decembrī, 2016
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

E.Beļskis Atvērtās pārvaldības partnerības samitā Parīzē prezentēs Latvijas labo praksi

Publicēts pirms 5 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Piektdien, 2016. gada 9. decembrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietnieks informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumos Edmunds Beļskis prezentēs Latvijas labo praksi atvērtās pārvaldības veicināšanā – daloties Latvijas pieredzē par Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru (VPVKAC) izveidošanu. Uzstāšanās notiks Atvērtās pārvaldības partnerības (Open Government Partnership) samita ietvaros Parīzē.

Latvija ar īstenotajiem VPVKAC tika izvēlēta kā viens no 9 pārstāvjiem, kas samitā uzstājas ar labās prakses piemēriem.

Edmunds Beļskis atzīst: "Sekmējot publisko pakalpojumu pieejamību un sniedzot tos tuvāk, ērtāk un ātrāk, uzsāktā VPVKAC izveide ir īstenojusi cerēto. Iedzīvotāji un uzņēmēji ir novērtējuši, ka, vienuviet saņemot pakalpojumus, var ietaupīt laiku un naudu. Ir prieks, ka par paveikto un vēl plānotajām iecerēm, varam pastāstīt arī kolēģiem visā pasaulē."

Samits notiek no 2016. gada 7. līdz 9. decembra Parīzē. Tajā aplūko izaicinājumus, kas saistīti ar e-pārvaldi, digitalizāciju, valsts institūciju atklātību, cīņu pret korupciju, ētiku valsts pārvaldē, atklātumu valsts iepirkumos un citus tematus. Samitā piedalās apmēra 3000 dalībnieku no 70 Atvērtās pārvaldības partnerības dalībvalstīm.

Samita laikā notika arī Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) rīkotā sanāksme par līderības, valsts un sabiedrības sadarbības stiprināšanās nozīmi atvērtas pārvaldības reformu īstenošanā.

Laura Jansone
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU