DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
11. novembrī, 2015
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aicina pieteikties Jauno pedagogu un psihologu skolai Latvijas Universitātē

Publicēts pirms 6 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>
Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte (LU PPMF) aicina vidusskolēnus, kuru aicinājums ir pedagoģija un psiholoģija, pieteikties Jaunajai pedagogu un psihologu skolai.

Skolotāja, psihologa, sociālā pedagoga profesiju pamatā ir darbs ar bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un sabiedrību kopumā. Jauno pedagogu un psihologu skola jauniešiem dod iespēju ne tikai iepazīties ar sev interesējošām jomām, bet arī vairāk iepazīt sevi, savu personību, lai apjaustu savu piemērotību iecerētajai profesijai.

Nākamo nodarbību "Kas ir klases kultūra un kā to pēta?" 14. novembrī plkst. 12.00 vadīs M.ped. un pedagoģijas doktorante Kitija Valeiņa, savukārt decembrī jaunieši tiksies ar profesoru Ivaru Austeru, lai diskutētu par tēmu "Vai var ticēt visam, ko par sevi domājam?".

Lai pieteiktu dalību Jauno pedagogu un psihologu skolā, jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pastu: gunta.krage@lu.lv līdz 12.novembrim.

"Šogad pieteikušies jaunieši no Ventspils, Rīgas, Jūrmalas, Salaspils, Jelgavas, Kuldīgas un citām Latvijas pilsētām. Pagājušā gadā trīs jaunieši no Smiltenes Centra vidusskolas, Dundagas vidusskolas un Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas ieguva budžeta vietas psiholoģijas un skolotāju izglītības programmās", stāsta Gunta Kraģe. Nodarbības jaunajiem JPPS vadīja daudzi Latvijā starptautiskā vidē atzīti profesionāļi, starp viņiem Ivars Austers, Iveta Ķestere, Andrejs Mūrnieks, Anda Upmane, Aīda Krūze un citi.

Jauno pedagogu un psihologu skolā nodarbības notiek vienreiz mēnesī – sestdienā – līdz pat mācību gada beigām. Tiem JPPS dalībniekiem, kas mācās 12. klasē, mācību gada laikā būs iespēja izstrādāt pētījumu pedagoģijā vai psiholoģijā un mācību gada nobeigumā to prezentēt. Augstāk novērtēto darbu autoriem būs iespēja iegūt budžeta vietu LU PPMF.

LU Pedagoģijas, psiholoģijas
un mākslas fakultātes
dekāna palīdze
Gunta Kraģe

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU