Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Skola

Skolas nodrošināšana brīvlaikā

J
jautā:
01. decembrī, 2015
Jānis

Vai pašvaldībai jānodrošina piecgadīgo, sešgadīgo apmācība skolēnu brīvlaikā, ja šie bērni mācās skolā, nevis pirmsskolas izglītības iestādē?

A
atbild:
22. decembrī, 2015
Laura Studente
LV portālam

Vasaras mēnešos pirmsskolas izglītības iestādēm ir jābūt pieejamām gan izglītojamajiem, kuri nākamajā mācību gadā turpinās pirmsskolas izglītības programmas apguvi, gan arī tiem izglītojamajiem, kuri septembrī uzsāks mācības pamatizglītības programmā. To nosaka MK noteikumi Nr.533 „Noteikumi par valsts pirmsskolas izglītības vadlīnijām”.

Tomēr normatīvie akti nenosaka, ka apmācība skolēnu brīvlaikā būtu jānodrošina arī tiem bērniem, kas jau mācās skolā.

Ja rodas papildu jautājumi, lai saņemtu konsultāciju, Jūs varat vērsties Izglītības kvalitātes valsts dienestā (Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 14 (3.stāvā), tālrunis 67367202) vai arī savā pašvaldībā.