Lasīšanai: 1 minūte

Interesentiem CV jāsūta prokuratūrai

J
jautā:
18. augustā, 2011
Lelde

Labdien! Vēlos kļūt par prokurora palīgu, tāpēc vēlējos noskaidrot: 1) kāda ir nepieciešamā izglītība, lai varētu būt par prokurora palīgu? 2) Kā var kļūt par prokurora palīgu? Jo darba sludinājumos šāda vakance nekad netiek pieprasīta.

A
atbild:
22. augustā, 2011
Latvijas Republikas prokuratūra
Santa Circene, Administratīvā direktora dienesta Personāla nodaļas juriskonsulte

Saskaņā ar Nolikumu par prokurora palīgu par prokurora palīgu var būt persona, kurai ir vidējā juridiskā izglītība vai jebkura augstākā izglītība. Personām ar vidējo juridisko izglītību ir pielīdzināmi augstskolu tiesību zinātņu (vai jurista) specialitātes 2. kursa studenti.

Interesentiem savs CV un motivācijas vēstule jāsūta uz e-pastu Personals@lrp.gov.lv