Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Rīgas pašvaldība līdzfinansējumu auklei neparedz

J
jautā:
24. martā, 2015
Jolanta

Labdien! Mans bērns šobrīd izmanto auklītes pakalpojumus Rīgā, auklīte ir reģistrēta un saņemam valsts pabalstu bērna pieskatīšanai 142 eur. Mūsu aukles sniegtais pakalpojums ir dārgs, un valsts pabalsts to atsver daļēji. Vai mūsu gadījumā ir iespējams saņemt arī Rīgas pašvaldības atbalstu, kas, kā es saprotu, kopsummā ar valsts pabalstu nedrīkst pārsniegt 228 eur? Kur man būtu jāgriežas, lai to noformētu?

A
atbild:
01. aprīlī, 2015
Edīte Brikmane
LV portāls

Tā kā Rīgas pašvaldība līdzfinansējumu pakalpojuma saņemšanai pie privāta bērna uzraudzības pakalpojuma sniedzēja neparedz, Jūsu gadījumā auklītes līdzfinansēšanai iespējams saņemt tikai valsts atbalstu 142 eiro apmērā. Uz pašvaldības līdzfinansējumu Jūs varētu pretendēt, ja bērns pirmsskolas izglītības pakalpojumu saņemtu privātā bērnudārzā.

Plašāks izklāsts pieejams e-konsultācijā “Bērnudārza vai aukles līdzfinansējums Rīgā”.