Lasīšanai: 1 minūte

Augstskolas diploma izziņošana par nozudušu

J
jautā:
04. februārī, 2015
Arnita Lejava-Lembere

Labdien! Sakiet, lūdzu, ja ir nozaudēts augstskolas diploms, vai man kā nozaudētājam tas ir jāizsludina "Latvijas Vēstnesī", lai es saņemtu diploma dublikātu?

A
atbild:
17. februārī, 2015
Oficiālais izdevējs "Latvijas Vēstnesis"
Mārtiņš Smilga, Klientu centra vadītājas vietnieks, jurists

Neviens valstī spēkā esošais normatīvais akts neparedz pienākumu publicēt oficiālu paziņojumu par augstākās izglītības iestādes izsniegta diploma izziņošanu par nozaudētu.

Ja Jums ir nozaudēts augstskolas izdots diploms, Jums ir jāvēršas konkrētajā augstskolā un tā saskaņā ar saviem iekšējiem normatīvajiem aktiem veiks nepieciešamās darbības nozaudētā diploma anulēšanai un dublikāta izsniegšanai.