Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Aizliegumu smēķēt uz balkoniem vēl jāapstiprina Saeimai trešajā lasījumā

J
jautā:
16. jūnijā, 2014
Evita Vimba

Labdien! Vai ir stājies likumiskā spēkā aizliegums smēķēt uz daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoniem? Paldies.

A
atbild:
18. jūnijā, 2014
Laura Studente
LV portālam

12.jūnijā Saeima otrajā lasījumā atbalstīja likumprojektu par grozījumiem likumā „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu”, kas kā vienu no aizliegumiem paredz arī smēķēšanu uz balkona, kā arī nostiprina vispārēju principu, ka smēķēšana citas personas klātbūtnē ir aizliegta, ja cita persona pret to iebilst.

 Par šo likumprojektu trešajā lasījumā vēl jālemj Saeimai, tāpēc tas vēl nav pieņemts galīgajā lasījumā. Likumprojekta gaitai var sekot līdzi Saeimas likumprojektu reģistrā.