Lasīšanai: 1 minūte

Ja ir izmaiņas valdes sastāvā

J
jautā:
23. februārī, 2014
°SANTA

Labdien! Esmu SIA īpašniece, un valdes locekļi SIA esam divi. Vēlos otram valdes loceklim parakstīt SIA un nepalikt par valdes locekli, kādi dokumenti man ir jāaizpilda? Veidlapai 18 kuri punkti?

A
atbild:
25. februārī, 2014
Laura Platace
LV portāls

Uzņēmumu reģistrā ir jāiesniedz:

  • pieteikums (18.veidlapa);
  • dalībnieku sapulces protokola izraksts ar attiecīgo lēmumu vai valdes locekļa paziņojums, ja valdes loceklis pēc savas iniciatīvas atstāj amatu;
  • valdes locekļa piekrišana;
  • informācija (apliecinājums) par valsts nodevas apmaksu;
  • informācija (apliecinājums) par publikāciju „Latvijas Vēstnesī”.

18.veidlapā ir jāaizpilda tie punkti, kas Jūsu konkrētajā situācijā izmainās, to noteikt bez Jūsu konkrētās situācijas nepārzināšanas nebūs iespējams.