Lasīšanai: 1 minūte

Saziņa ar tiesu izpildītāju iespējama parādniekam ērtākā veidā

J
jautā:
18. oktobrī, 2024
Edgars

Man šodien izveidojās šāda situācija: saņēmu aptuveni 850 eiro darba algu pēc nodokļiem, un ir zvērināta tiesu izpildītāja rīkojums. Bet šis dienests atstāja mani bez jebkādas naudas resursa. Zvanīju uz banku, man paskaidroja, ka viņiem ir šādas tiesības, lai es sazinos ar zvērinātu tiesu izpildītāju. Kā sazināties? Iesniegumu pa pastu nosūtīt? Vai arī viņu adresē pie apsargiem atstāt? Kā jūs domājat, vai šādi drīkst?

A
atbild:
25. oktobrī, 2024
Zaida Kalniņa
LV portāls

Tiesu izpildītāji saziņai ir sasniedzami, gan zvanot pa tālruni, gan rakstot e-pastu, gan iesniedzot oficiālu vēstuli, nosūtot to pa pastu vai parakstot ar e-parakstu. Tāpat jums ir iespēja vērsties konkrētā tiesu izpildītāja birojā.

Galvenais ir komunicēt ar tiesu izpildītāju, nekavēties un sakārtot parāda nomaksas jautājumu, lai šāda situācija neatkārtotos.