neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 32461
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
19. aprīlī, 2024
Artūrs

Labdien! Kā rīkoties, ja dabas stihijas rezultātā no mājas jumta krītošais šifera gabals ir uzkritis uz automašīnas un to ir stipri bojājis? Automašīnai ir tikai OCTA polise. Policijai tika zvanīts, gadījums reģistrēts. Griezos ar iesniegumu pie nama pārvaldnieka, par kompensāciju, lai segtu remonta izmaksas,bet nama pārvaldnieks nesaskata savu vainu. Kā man rīkoties tālāk?

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.