Lasīšanai: 1 minūte

Ceļa statusa maiņa

J
jautā:
05. oktobrī, 2023
Andrejs

Labdien! Vai novada pašvaldībai bez īpašnieka piekrišanas ir tiesības mainīt ceļa statusu uz privatizētu teritoriju?

A
atbild:
16. oktobrī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

LV portāls jau ir skaidrojis, ka atbilstoši likuma “Par pašvaldībām” 14. panta deleģējumam pašvaldība izstrādā teritorijas plānojumu, kurā nosaka zemes izmantošanas un apbūves kārtību, un saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 240 “Vispārīgie teritorijas plānošanas, izmantošanas un apbūves noteikumi” nosaka esošo un plānoto ielu sarkanās līnijas.

Ieteiktu ar visiem dokumentiem vērsties pie kvalificēta jurista vai zvērināta advokāta.