Lasīšanai: 1 minūte

Citā valstī veikta un apliecināta dokumenta tulkojuma spēkā esamība

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
24. aprīlī, 2023
Elita

Francijā izdotu laulības apliecību uz latviešu valodu tulkošanai iesniedzu Francijas prokurora zvērinātajam tulkam, kurš pats apliecina savus tulkojumus. Vai šim dokumentam Latvijā ir nepieciešams notāra papildu apstiprinājums?

A
atbild:
16. maijā, 2023

Dokumenti, kas ir tulkoti citā valstī un apliecināti atbilstošā valsts iestādē, ir iesniedzami Latvijas Republikas iestādēs bez papildu tulkojuma vai apliecināšanas.