Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Būvgružu izvešana no izdeguša dzīvokļa

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
14. decembrī, 2022
Edgars

Labdien! Daudzdzīvokļu mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Pēc ugunsgrēka bija ļoti daudz būvgružu no nodegušā dzīvokļa (cilvēks, kurš tur dzīvoja, gāja bojā). Būvgružus aizveda, un tika sastādīts atkritumu izvešanas rēķins, ņemot vērā personu skaitu, kas dzīvo dzīvoklī. Vai SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” bija tiesīgs piestādīt milzīgos rēķinus par atkritumu izvešanu visiem dzīvokļiem arī tad, ja tie nebija saistīti ar atkritumu daudzumu, kas bija radies?

A
atbild:
15. decembrī, 2022
Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija
Ģirts Beikmanis, valdes priekšsēdētājs

Lai iegūtu atbildi uz šādi formulētu jautājumu, ir jāvēršas tiesā.