Lasīšanai: 1 minūte

Sodu samaksa

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
13. septembrī, 2022
Felikss

Labdien! Man piešķīra sodu par braukšanu reibumā (2 000 eiro) un sodu par stāvvietas izmantošanu (1 000 eiro). Man tika nobloķēts bankas konts, un tajā tagad ir 3 000 eiro. Vai ir kāda iespēja elektroniski noskaidrot, kam un kā jāsamaksā šie sodi, lai tiktu atbloķēts mans konts? Neesmu saņēmis nekādu ziņu. Es nedzīvoju savā deklarētajā dzīvesvietā, nav arī iespējas nokļūt pie tur esošās pastkastītes.

A
atbild:
30. septembrī, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Sveicināti!

Ar tiesu izpildītāju uzaicinājumiem nokārtot saistības iespējams iepazīties šeit. Detalizētākai informācijai izveidota parādnieka tiesību rokasgrāmata.

Tāpat vēlamies atgādināt, ka ikvienas personas, kurai ir Latvijas valstiskā piederība, pienākums ir deklarēt savu dzīvesvietu, kā to nosaka Dzīvesvietas deklarēšanas likuma 6. pants.