Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Norēķinu kartes pazaudēšana

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
21. augustā, 2022
Māris

Pazaudēju savu bezkontakta kredītkarti, bet tās atradējs diemžēl veica četrus bezkontakta maksājumus (katru 47 eiro vērtībā), līdz ar to kopumā man tika nozagti 188 eiro. 50 eiro limits nekam neder, jo to ir viegli apiet, pēc kārtas veicot vairākus mazākus pirkumus. Vai banka var nākt pretī un zagļa rezervēto naudu atgriezt? Vai ir jēga vērsties policijā, ja pastāv nojauta, ka atradējs bezkontakta pirkumus veica tirdzniecības vietā, kur nav videonovērošanas kameru?

A
atbild:
30. septembrī, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

Sveicināti!

Kartes nozaudēšanas gadījumā uzreiz jāsazinās ar banku un jābloķē karte. Visātrāk un ērtāk to var izdarīt banku mobilajās lietotnēs, internetbankā vai sazinoties ar banku.

Tāpat, lai atgūtu zaudētos līdzekļus, ir vērts vērsties policijā.