Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Ceļa infrastruktūra

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
05. jūlijā, 2022
Indra

Labdien! Vai ir normatīvie akti, saistošie noteikumi, kas nosaka minimumu nepieciešamajai ceļu infrastruktūrai (piemēram, apgaismojumam, gājēju ietvei vai veloceliņam), lai personas – nepilngadīgie un tos pavadošās personas – droši nokļūtu uz mācību iestādi, poliklīniku vai citu pašvaldības iestādi?

A
atbild:
22. novembrī, 2022

Autoceļu un ar tiem saistītās infrastruktūras izveide ir veicama saskaņā ar būvniecības projektu, kas izstrādājams saskaņā ar LVS77 standarta prasībām un saskaņojams ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Visa informācija par minimālajām prasībām ceļu infrastruktūras izveidē ir atrodama LVS77 standartā.