Lasīšanai: 1 minūte

Kāda izglītība nepieciešama, lai pasniegtu sporta nodarbības pirmsskolā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
09. maijā, 2022
Agnese

Labdien! Esmu pirmsskolas skolotāja (pirmā līmeņa, augstākā izglītība), bet vēlos strādāt pirmsskolā par sporta skolotāju. Kādi kursi man ir nepieciešami? Vai arī drīkstu ar šo izglītību pasniegt sporta nodarbības pirmsskolā?

A
atbild:
24. maijā, 2022

Lai atbildētu precīzi, būtu nepieciešams iepazīties ar attiecīgajiem izglītības dokumentiem. Tādēļ aicinām vērsties Izglītības kvalitātes valsts dienestā ar lūgumu sniegt skaidrojumu, nosūtot uz e-pastu ikvd@ikvd.gov.lv, pievienojot vēstulei izglītības dokumentu kopijas.