Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Skolēnu e-talons derīgs arī vasarā

J
jautā:
15. jūlijā, 2013
kristine ozola

Vai skolēni var izmantot e-talonu vasaras brīvlaikā un braukt bez maksas?

A
atbild:
16. jūlijā, 2013
Zanda Lielbārde
LV portāls

Skolēns savu e-talonu var izmantot arī vasaras sezonā līdz e-talona statusa pagarināšanai, sākoties skolas laikam.

Visu informāciju par „Rīgas satiksmes” pakalpojumiem var iegūt, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 80001919.