Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Reģistri

Kā atrast, vai reģistrēta firma

J
jautā:
07. martā, 2022
J. Eismonte

Vai Latvijā reģistrēta čehu firma “Helvetia Apotheke”? Helvetia DM, AK 31, Rīga, LV–1044.

A
atbild:
10. martā, 2022
Uzņēmumu reģistrs
Dace Zandfelde, sabiedrisko attiecību speciāliste

Informācija par ikvienu Uzņēmumu reģistra reģistros reģistrētu tiesību subjektu (uzņēmumu, organizāciju), tā amatpersonām, dalībniekiem, patiesajiem labuma guvējiem, dalību citos uzņēmumos, nodrošinājuma līdzekļiem, komercķīlām, maksātnespēju u. c. bez maksas ikvienam pieejama Uzņēmumu reģistra informācijas tīmekļvietnē šeit.

Aktuālie dati pieejami bez autentifikācijas, savukārt vēsturiskie dati un publiskās daļas dokumenti – ar autentifikāciju. Plašāka informācija par Uzņēmumu reģistra pakalpojumu pieejama Uzņēmumu reģistra mājaslapā šeit.