TĒMA: Pirmsskola

Konkrētais MK noteikumu projekts vēl tiek saskaņots

J
jautā:
30. jūnijā, 2013
saule

Kad plānojas apstiprināt projektu „Kārtība, kādā tiek aprēķināts un sadalīts valsts atbalsts bērniem no pusotra gada vecuma līdz obligātai bērna sagatavošanas pamatizglītības ieguves uzsākšanai, ja bērns saņem šo pakalpojumu privātā izglītības iestādē”. Ļoti aktuāla tēma.

A
atbild:
01. jūlijā, 2013
Zanda Lielbārde
LV portāls

MK noteikumu projekts "Kārtība, kādā tiek aprēķināts un sadalīts valsts atbalsts bērniem no pusotra gada vecuma līdz obligātai bērna sagatavošanas pamatizglītības ieguves uzsākšanai, ja bērns saņem šo pakalpojumu privātā izglītības iestādē" ir iesniegts izskatīšanai Ministru kabinetā šī gada 14.martā.

Sākotnēji bija plānots, ka šiem MK noteikumiem jāstājas spēkā 2013.gada 1.septembrī. Pagaidām tie tiek saskaņoti, tāpēc nav iespējams minēt konkrētu spēkā stāšanās datumu.

Noteikumu projekta virzībai var sekot līdzi Ministru kabineta mājaslapā. Pašlaik pie šī normatīvā akta ir informācija, ka tas ir izsludināts Valsts sekretāru sanāksmē 2013.gada 14.martā.